Інгрідієнти FAQs

Чи є інгредієнти, що використовуються в продуктах Petcurean, "людськими"?

Всі інгредієнти, що використовуються для наших кормів: такі як свіже м'ясо, овочі, фрукти, морепродукти - свіжі, якісні та повністю підходять для харчування людини. Проте ми не стверджуємо, що корми, які ми виготовляємо потрібно використовувати у раціоні людини, тому що, як тільки індивідуальний інгредієнт починає входити до корму в якості складової (в співвідношенні з іншими, спеціально розробленій для кота чи собаки з певними потребами), він автоматично втрачає свою позицію "оптимальний в якості їжі для людей".

Що таке органічний інгредієнт?

Сертифікований органічний інгредієнт забезпечує гарантію того, що він відповідає суворим державним стандартам щодо вирощування та обробки продуктів, використовуючи органічні сільськогосподарські методи. Органічне сільське господарство фокусується на методах ведення сільського господарства, які сприяють збереженню та регенерації ґрунту та води, використовують натуральні добрива та методи боротьби з шкідниками а також дбають про чистоту навколишнього середовища.

Де виробляється ваша продукція?

Натуральні корми Petcurean виробляються в Онтаріо, Канада. Жоден з наших продуктів, будь то білки, злаки, фрукти овочі чи морепродукти у будь-якому з наших рецептів не обробляються в Китаї, і жоден з наших інгредієнтів не поставляється з Китаю.

Чи використовуєте ви пшеничний глютен, або рисовий білковий концентрат у будь-якому з ваших рецептів?

Пшеничний глютен та рисовий білковий концентрат є нижчими джерелами білку, і ми вважаємо за краще використовувати тільки преміальні джерела білку.  

Що таке м'ясний білок?

Свіже м'ясо перетворюється на м'ясний білок за допомогою переробки. Процес переробки видаляє воду та жир з м'яса та дозволяє виробникам тваринницьких продуктів додавати м'ясні продукти як сухий інгредієнт. М'ясний білок використовується для того, щоб забезпечити готовий корм для домашніх тварин, який має високий вміст поживних речовин (оскільки 3 - 5 кг свіжого м'яса переробляють на 450 грамів тваринного білку). Крім того, м'ясний білок має більш тривалий термін зберігання, ніж свіже м'ясо. Інші виробники можуть використовувати консерванти, щоб зберегти свіжість м'яса в період між забоєм та постачанням на переробний завод, і вони можуть бути не вказані серед інгрідієнтів корму. Проте в Petcurean ми гарантуємо, що всі наші м'ясні продукти не консервуються між забоєм та обробкою за допомогою хімічних консервантів (ми вимагаємо від всіх наших постачальників та партнерів використовувати лише природні консерванти - вітамін Е). Наша кухня використовує тільки "названі" м'ясні продукти, і виробляють їх лише з м'яса. Альтернативні джерела м'ясної сировини (побічні продукти харчування * і  м'ясні продукти без назви *, що можуть включати небажані інгредієнти, такі як дзьоб та пір'я та інші м'ясні продукти з різних невідомих тваринних джерел) є нижчими джерелами білка і не використовуються Petcurean.

Що таке зневоднена курка або тріска?

Зневоднені м'ясні продукти є концентрованими джерелами білка і менш оброблювані, ніж м'ясний білок. На відміну від м'ясного білку, які отримують за допомогою рендерингу (який спочатку видаляє жир під час приготування), дегідратоване м'ясо просто висушується (видаляється вода, а не жир).

Як щодо стероїдів і гормонів?

Використання гормонів та стероїдів у виробництві курятини в Канаді - незаконне починаючи з 60-х років. Наша довірена мережа фермерів вирощує свою птицю на відкритій місцевості, одночасно забезпечуючи постійний доступ до їжі та води.

Чи міститься в ваших рибних рецептах риба зі вмістом важких металів, таких як ртуть?

Ми гарантуємо, що риба, яку ми використовуємо в наших рецептах, перевіряється на важкі метали, перш ніж прийняти її для переробки на нашому заводі.
Опублiковано в: