Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zoomapa/gonatural.com.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3682
Про нас | GO! & NOW!
Клієнти передусім! (наші вихованці)

У багатьох кампаніях вважають, що їх головні клієнти - люди. В Petcurean ми впевнені в тому, що наші головні клієнти - це наші вихованці. І повністю задовольняючи їх потреби, ми будемо потрібні їх господарям.

Читати більше
Ми не зацікавлені в зниженні вартості інгрідієнтів, натомість ми сконцентровані на пошуку високоякісних корисних складників корму, які дозволяють знизити споживання корму, підвищивши при цьому його поживність та корисні властивості.
Наша команда

Наша команда – це люди, які дійсно дбають про домашнiх тварин i не залишаются байдужими до проблем споживачів, так як самі є господарями домашніх тварин.

Читати більше
Всі ми люблячі господарі домашніх тварин і здатні по-справжньому оцінити їх любов та співчуття до нас. Такий колектив людей, відданих своїй справі, наші покупці і їх вихованці допомогають компанії рухатися вперед і постійно розвиватися. Мы даємо нашим співробітникам можливість приймати рішення від імені компанії для підвищення користі и якості наших продуктів. Мы заохочуємо прагнення наших співробітників до сїм'ї та освіти, так як ми впевнені в тому, що це допомагає підтримувати наше бачення успешної компанії, для того щоб створювати кращі корма.

Ми ставимося з любов'ю до кожної тварини протягом усього її життя, з моменту, як маленька безпомічна крихітка з'явилася у вашому серці, оселі та повсякденному житті до того періоду, коли вони стають старшими і потребують додаткової турботи.

Собаки та кішки, кішки та собаки...Вони складають нам компанію, зігрівають наші серця, та заставляють нас сміятися. І, якщо вони подібні нам, то зробіть все можливе для здоров'я, безпеки та щастя своїх вихованців.

В Petcurean ми створюємо високоякісну, багату на корисні речовини їжу, що ідеально підходить для домашніх тварин, щоб допомогти нашим собакам та кішкам прожити їх життя максимально активними та здоровими. Так було завжди, починаючи з першого дня, коли два добрих друга почали невелику сімейну справу в Долині Фрейзер Британскої Колумбії, Канада.

Їх надихала думка про те, что домашні тварини заслуговують більшого: домашні тварини заслуговують їжу, яка була б зроблена з тими ж любов'ю та турботою, що й їжа для наших власних сімей.

Petcurean зберіг цей девіз і по цей день і живе за принципом: якість - на першому місці, без компромісів.

Ми - власники домашніх тварин, любителі домашніх тварин і так, більше ніж трохи одержимі правильним харчуванням для домашніх тварин.

Недостатньо створити новий рецепт заради нового рецепту; наші продукти повинні ставати краще і краще, наші корми повинні допомогти тваринам залишатися здоровими та щасливими. В кожному маленькому шматочку міститься збалансована формула важливих інгрідієнтів... білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів, які тварина повинна отримувати в достатній кількості і пропорції.

Приймаючи рішення щодо рецепту корму, ми ставимо на перше місце здоров'я домашніх тварин. Це те, что ми завжди робили, тут, в Petcurean. І це те, что ми будемо робити завжди.

Преміальні інгредієнти вiд надійних поставникiв

Ми використовуємо тiльки найкращi інгредієнти

Читати більше
Для виготовлення нашого корму ми відбираємо тільки найкращі овочі та фрукти, вирощені на зелених полях Канади, використовуємо тільки найкращі м'ясо та яйця, що не піддавалися ніякій обробці. Ми продовжуємо підвищувати якість продукції, вибираючи тільки найкраще.
Свiжий, як продукти з власного столу

Ми впевнені, що безпечність та якість випускаємої продукції починається зі свіжих інгрідієнтів.

Читати більше
В 2008 році ми реалізували програму потрійної перевірки безпечності та вибору інгрідієнтів. Ми впевнені що безпечність та якість випускаємої продукції починається зі свіжих інгрідієнтів при мінімумі обробки і найкоротшому терміні зберігання до виробництва. Саме тому ми почали розробку наших нових формул зі свіжого м'яса (а не замороженого та субпродуктів), свіжих фруктів та овочів (а не консервантів) та рослинних олій (а не тваринних жирів), які виготовляються на місцевих фермах.