Як бути гарним сусідом

Кожен з нас, рано чи пізно, мав справу з поганими сусідами та їх не більш вихованими собаками. Наявність невихованого собаки на вулиці може знищити гармонію, зробити проживання нестерпним. Ось декілька простих вказівок, щоб допомогти стати хорошим сусідом навіть при наявності собаки.

Привчіть собаці основні команди

Одна з найважливіших речей, які ви можете зробити для того, щоб ваша собака подобалася іншим, - навчити його трьом основним, простим командам.
  1. Слово «ні», виражене сильним, впевненим голосом, може застосовуватися до багатьох ситуацій, коли ваша собака виявляє небажану поведінку.
  2. Слово "тихо" може мати подібний ефект, якщо ваша собака спричиняє грюк і турбує сусідів.
  3. І, нарешті, "можна" повинно бути невід'ємною частиною команд для будь-якої собаки, якщо ви хочете дозволити собаці виконати бажане.
Почніть навчати свою собаку цим командам, як тільки ви взяли його, і вам буде відносно легко порозумітися з собакою.

Тримайте домашню тварину в домашніх умовах

  Собака - домашня тварина. Не дозволяйте йому гуляти самому по собі по сусідству з огорожами сусідів, розриваючи сади або граючи з дітьми. Якщо у вас є сусіди з собаками і між вами немає паркану або вони низький чи ненадійний, собака бути галасливо гавкати коли інші собаки підходять близько до її власності. Міцний паркан - найкращий спосіб запобігти цьому - адже найкраще, щоб собака не бачила, що розташовується по сусідству - це буде сприяти її спокою і врятує ваші стосунки з сусідами. Також слід забезпечити необхідну висоту паркану, щоб собака не могла перестрибнути і податися до сусідів. Якщо ви не можете чи не хочете огородити свою ділянку - подумайте про придбання ланцюга та поводка для собаки і просто тримайте її на ланцюзі та вигулюйте, щоб вона мала достатній рівень активності.

Прибирайте після свого песика

Це правило застосовується як до виходу на прогулянки, так і на власній території. Немає нічого, що розізлить сусідів швидше, ніж залишити "подарунок" на їх чи спільній території.

Вправи

Переконайтеся, що ваша собака отримує адекватне фізичне навантаження - тоді вона буде спокійна вдома. Втомлені собаки - це тихі собаки, і вони більше зацікавлені в сні, аніж в спричиненні галасу. Тримайте свою собаку на повідці під час прогулянки на вулиці. Немає нічого, що розізлить сусідів швидше, ніж собака, що прийшла на вашу територію та почала стрибати на них, розривати газони і руйнувати сади. Крім того, деякі люди смертельно бояться собак.   Якщо через якісь обставини ви отримаєте скаргу від сусіда, спокійно і ввічливо вислухайте і обов'язково знайдіть рішення яке влаштує вас обох. Якщо ви не в змозі самостійно справитися зі своєю собакою, можна порадитися з професійним тренером, щоб вирішити проблему. Звичайно, це розтрати, але вони окупляться в довгстроковій перспективі, до того  ж це краще, аніж псувати життя самому собі, сусідам та собаці.
Опублiковано в: