Як перевести мого домашнього улюбленця на новий спосіб харчування?

Як перевести мого домашнього улюбленця на новий спосіб харчування?
Важливо повільно переводити свого вихованця на нове харчування, щоб система травлення могла адаптуватися до змін. Перехідний період повинен бути як мінімум десять днів і може тривати до двох тижнів, залежно від чутливості вашої домашньої тварини до змін. У перший день введіть 10% нової їжі та 90% старої. Зберігайте це співвідношення протягом двох і більше днів. Далі збільште співвідношення до 20% нової їжі та 80% старої протягом двох днів чи більше. Повторіть збільшення на 10%, поки співвідношення нової їжі не достигне 100% . Якщо у вашої тваринки протягом цього часу трапляється якийсь розлад травлення, спробуйте сповільнити процес, щоб травний тракт пристосувався до нової їжі. Іноді блювота та / або діарея можуть бути нормальними при введенні нових продуктів харчування, адже баланс природних бактерій, що населяють організм вашої домашньої тварини є складною та делікатною системою. Якщо виникає блювота та / або діарея, обов'язково зменште кількість нової їжі при наступному годуванні, і тим самим сповільніть перехідний період.
Я прослідкував за вказівками щодо годування на упаковці, але мій домашній улюбленець занадто товстий / худий. Чому?
Вказівки щодо годування - це лише початкові вказівки, щоб розпочати годування. Ви повинні збільшити або зменшити кількість корму, залежно від активності та ваги вашої тварини. Якщо вам потрібна додаткова допомога, будь ласка, зателефонуйте за телефоном вказаним на сайті або напишіть на електронну пошту, вказану на сайті і ми допоможемо вам.
Чи можна розмочувати корм водою?
Так, начастіше за допомогою додавання води до сухого корму можна заохотити до їжі собак (через аромат, який стає більш відчутним). Однак це не працює по відношенню до котів.
У мого домашнього улюбленця алергія на курку. Чи можу я годувати йому формулою корму, що містить курячий жир?
Так, молекулярна структура жиру відрізняється від білка та курячого жиру, тому не слід турбуватися щодо алергії на курятину.
Опублiковано в: