Отже, це рік собаки...

16 лютого 2018 року означає початок року собаки відповідно до китайського зодіаку. Собака займає одинадцяте місце в зодіаку, і ви є "собакою", якщо ви народилися в одному з цих років: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018.

Ті, хто народилися під знаком собаки - чесні, дружні та заслуговують довіри. Вони є захисниками слабких та беззахисних, адже мають сильну жагу до справедливості. Також вони добре розбираються в людях та здатні миттєво зрозуміти людську природу. Вони є домашніми, добре піклуються про свої сім'ї. З іншої сторони, собаки можуть бути надмірно чутливими до критики та байдужості, іноді надмірно безконтрольними та мрійливими. Їх прагнення до ідеального іноді може скінчитися глибокою депресією та розчаруванням. Собакам важко йти на компроміс.

Існує п'ять типів собак, кожна з яких має різні характеристики:
Тип собаки Рік народження Характеристики
Лісовий собака 1934, 1994 Щирий, надійний, уважний, розуміючий
Вогняний собака 1946, 2006 Розумний, працьовитий, щирий
Земляний собака 1958, 2018 Комунікабельний, серйозний, відповідальний
Золотий собака 1910, 1970 Консервативний, обережний, готовий допомагати іншим
Водяний собака 1922, 1982 Хоробрий, сконцентрований на собі (навіть егоїстичний), добре обізнаний у вирішенні фінансових питань

Іншого року Собаки не буде аж до 2030 року. Отже, що означає "Рік собаки" для вас і вашої "собаки" всередині, якщо ви народжуєтесь під цим знаком?

 

Цей рік буде гарним роком у всіх відносинах. Він буде виснажливим, але щасливим. Ви будете відчувати себе відпочившим, але втомленим, нудним, але веселим! Це буде рік суперечностей!

Цього року ви повинні планувати наперед для вас і вашої "собаки" і не відкладати на потім те, що ви хочете зробити. Оновившись і відновившись, Собака прискорить початок багатьох речей, але в той же час повсякденне життя може бути сповнене тиском і стресом.

 

За даними китайської астрології, 2018 рік є дуже вдалим фінансовим роком, але у собак можуть виникнути деякі проблеми зі здоров'ям. Насправді, в рік собаки всі зодіакальні знаки повинні приділити особливу увагу своєму здоров'ю. 2018 рік - це ідеальний час, щоб почати вживати здорову їжу, займатися спортом та позбутися шкідливих звичок. (Чи не в будь-який час правильно це зробити?)

 

Як не дивно, Дональд Трамп, який наразі є президентом США, і не має собаки або домашніх тварин, народився в рік собаки. Інші відомі "собаки": Принц Вільям, Кейт Міддлтон, Джастін Бібер, Майкл Джексон, Принц, Мати Тереза, Софі Лорен, Мадонна, Алек Болдуін, Доллі Партон, Ені Макдоуел, Андреа Бочеллі, Анджела Бассет, Бенджамін Франклін, Білл Клінтон, Чех Марин , Крістіані Аманпур, Девід Нівен, Діана Кітон, Етан Хоук, Джордж Гершвін, Герберт Гувер, Хосе Каррерас, Джордж Буш, Джуді Денч, Лінда Ронштадт, Ліза Мінеллі, Лоренцо Ламас, Марія Кері, королева Латіфах, Реггі Мартінес Джексон, Шарон Камінь, Ширлі Маклейн, Сократ, Сьюзен Сарандон і Томмі Лі Джонс. Дуже вражаючий список!

У цілому, собаки користуються хорошим здоров'ям, тому що вони щасливі майже весь час. Собаки люблять фізичні навантаження і є стійкими до хвороб, таких як застуда, кашель та лихоманка. Собаки, як правило, непосидючі та часто займаються важкою роботою. Оскільки собаки не прагнуть грошей та влади, вони почуваються менш напруженими на роботі та в житті.

Завдяки своїй лояльності, собаки, як правило, вибирають кар'єру, яка служить іншим. Собаки працюють серцем і душею над своїми завданнями. Вони легкі та добрі, завжди готові полегшити роботу інших людей. Собаки часто розглядаються як цінні командні гравці, які також можуть стати сильними лідерами. Чи відповідають ці характеристики вашому ''собаці''?                
Опублiковано в: